اولین مجمع بین المللی کارشناسان کلر آلکالی ایران

اولین مجمع بین المللی کارشناسان کلر آلکالی ایران برگزار گردید

یکشنبه 25 فروردین 1392 - اولین مجمع بین المللی کارشناسان کلر آلکالی ایران
مجمع کارشناسان کلرآلکالی ایران برای اولین بار با حضور کارشناسان داخلی و خارجی صنعت کلر آلکالی به منظور آشنایی این کارشناسان با مسائل و مشکلات مطرح در این صنعت برگزار گردید. در این زمینه شرکت های داخلی و خارجی با معرفی جدیدترین تکنولوژی ها و تغییرات، به تبادل اطلاعات پرداختند و با ارائه مقالاتی در خصوص معرفی واحدهای کلر آلکالی، مشکلات و مسائل مطرح در این صنعت و ارائه راه حل جهت حل این مسائل پرداختند.
علاوه بر سمینارهای ارائه شده در این مجمع، در فرصتهای کوتاه استراحت، کارشناسان این صنعت این امکان را داشتند که به تبادل نظر با یکدیگر بپردازند. نشست های حاشیه ای این مجمع نیز امکان بررسی مسائل به صورت تخصصی تر را فراهم نمود. در این جلسات جزئیات برخی مباحث به شور گذاشته شد. از جمله بررسی مشکلات خاص برخی واحدها و بررسی راه حل ها در این جلسات مورد بررسی قرار گرفت.
در حاشیه این جلسه، نمایشگاهی با حضور تامین کنندگان این صنعت و به منظور معرفی هر چه بیشتر آخرین دستاوردهای این شرکت ها برقرار گردید. لذا تامین کنندگان و تولیدکنندگان متقابلا فرصت یافتند در کمترین زمان ممکن از نیازهای  این صنعت و امکانات موجود در کشور مطلع گردند.
این مجمع که برای اولین بار در خاورمیانه برگزار گردید به نتایج مفیدی منتج گردید.در همین راستا انجمن تولید کنندگان کلر ایران طرحهایی را برای گسترش این ارتباطات ارائه نمود.
نظــــرات
نام
ایمیل
  (نمایش داده نخواهد شد)
متن نظر